Specjalista ds. Testów

Bezpośrednie    ALTIMI , Bielsko-Biała

Altimi Software House to 14 lat doświadczenia i ponad 230 zrealizowanych projektów. Takie rezultaty są powodem do dumy. Jednak ważniejsza jest dla nas praca z ludźmi, których lubimy, którzy nas inspirują i którzy tak jak my pasjonują się tworzeniem oprogramowania szytego na miarę. Wspólnie kreujemy rozwiązania, które zmieniają świat wokół nas na lepsze, ułatwiając życie ludziom, którzy używają naszych produktów.

Opis stanowiska:
- Przeprowadzanie testów manualnych układów elektrycznych i elektromechanicznych
- Weryfikacja kompatybilności silnika i komputera sterującego
- Testowanie oprogramowania na poziomie integracyjnym

Wymagania:
- Studia elektrotechniczne, automatyka, bioinformatyka lub pokrewne
- Podstawowa wiedza i umiejętności ze zakresu testowania
- Znajomość języka C i podstaw elektroniki
- Znajomość języka angielskiego
- Mile widziane doświadczenie z hardware

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych - Długofalowa współpraca
- Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
- Pakiet świadczeń dodatkowych m.in. pakiet relokacyjny
- Pracę w miłej atmosferze
- Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji

Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłane CV na adres praca@altimi.com podając w tytule nazwę stanowiska.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), prowadzonych przez ALTIMI z siedzibą we Wrocławiu.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.