Grafik - UI/UX designer (z orzeczeniem) - zdalnie - Bydgoszcz

Bezpośrednie    Agencja e-kreacji Grupa AF Sp. z o.o. , Bydgoszcz

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Agencja e-kreacji Grupa AF sp. z o. o. odpowiada za kreację wizerunku i marketing średnich, dużych firm. Jako agencja składająca się w dużej mierze z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela, chcemy promować wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

grafik - UI/UX designer

Opis stanowiska:
- makietowanie i projektowanie app/www,
- kreacja wizerunku i identyfikacji wizualnej marki,
- tworzenie projektów do druku.

Wymagania:
- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (sprawdź misję agencji!),
- doświadczenie w projektowaniu www, RWD www, mobile app poparte portfolio,
- bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop,
- znajomość co najmniej jednego programu do makietowania UX
- znajomość zasad pracy na siatce / znajomość zasad Bootstrap
- znajomość zasad UX,

Atutem będzie:
- umiejętność tworzenia banerów reklamowych, grafik do mediów społecznościowych, grafik do druku,
- znajomość zasad kompresji plików oraz odpowiedniego dobierania formatów.
- znajomość Adobe InDesign,
- umiejętności rysowania,
- inne umiejętności, doświadczenia wizualne: tworzenie animacji, projektowanie ulotek, wizytówek i inne.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- praca na cały etat,
- umowa o pracę,
- e-booki i szkolenia,
- ciekawą pracę, za którą zostaniesz doceniony,
- możliwość rozwoju w przyjaznej atmosferze,
- współpracę z młodym, ale doświadczonym zespołem,
- pracę w systemie Home Office.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających portfolio na adres kariera@grupaaf.pl

Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).