PMO (Project Management Office)

Bezpośrednie    Core Services , Warszawa

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode
i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu w sektorze bankowym poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa lub Poznań

Najważniejsze obowiązki:

• Organizacja spotkań (bez roli merytorycznej), przygotowanie salek konferencyjnych ,
• Przygotowywanie prezentacji, również w języku angielskim,
• Przygotowywanie i archiwizacja notatek ze spotkań,
• Realizacja bieżących zadań administracyjnych.

Idealny kandydat posiada:

• Sprawność organizacyjna, zaradność,
• Chęć do działania i do sprawnego realizowania zadań,
• Umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Nie jest wymagane doświadczenie ani wiedza merytoryczna w IT!

Oferujemy:

• Możliwości rozwoju w dziedzinach compliance/prawnych lub IT.
• Okazję do zdobywana doświadczenia w zarządzaniu projektami, pierwsze kroki do rozwoju w kierunku Project Managera.
• Długoterminową współpracę – najpierw do końca maja 2018, z możliwością przedłużenia.
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz: