Kierownik ds. Inwestycji

Agencja Pracy    HEADHUNTERS GROUP , Cały kraj

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Kierownik ds. Inwestycji Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: KdsI_9/2017 Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

<p center;'='' style='text-align: center;'>Nasz Klient jest producentem materiałów budowlanych szeroko wykorzystywanych w inwestycjach komercyjnych, przemysłowych i  mieszkaniowych. Portfolio naszego klienta opiera się na szerokim wzornictwie, bogatej gamie kolorystycznej produktów, które dają nieograniczone możliwości zastosowania i wykorzystania ich w aranżacji przestrzenni dużych i mniejszych. Dzięki systematycznej pracy z rynkiem, działaniom marketingowym i spotkaniom z branżystami produkty naszego klienta są rozpoznawalne i cenione za ich walory dekoracyjne i funkcjonalność użytkową. Firma w Polsce jest oddziałem międzynarodowego koncernu, który funkcjonuje od ponad 80 lat w Europie i innych rynkach świata. Firma zatrudnia kilka tysięcy pracowników w kilkunastu zakładach produkcyjnych, z czego trzy są zlokalizowane w Polsce. Aktualnie w związku z poszerzeniem zespołu sprzedaży poszukujemy do biura w Warszawie:

Opis stanowiska:

Nazwa stanowiska: Kierownik ds. Inwestycji
Dział: Sprzedaży
Raportuje do: Dyrektora Rynku Inwestycji
Podległy zespół: Stanowisko samodzielne
Lokalizacja: Warszawa
Kraj: Polska

Cel stanowiska:

Kandydat w tej funkcji będzie odpowiedzialny za promocję produktów firmy w kanale inwestycji na terenie Polski Centralnej

Główny zakres odpowiedzialności:

  • Budowanie bazy projektów inwestycyjnych na terenie Polski centralnej
  • Kontakty z inwestorami, deweloperami i biurami projektowymi w celu wpisu rozwiązań bazujących na produktach naszego klienta w projekty
  • Organizacja spotkań, konferencji dedykowanych promocji portfolio firmy w regionie Polski centralnej
  • Przygotowanie projektów aranżacji wnętrz z wykorzystaniem produktów naszego klienta, pomoc architektom w doborze odpowiedniego asortymentu i rekomendacja rozwiązań
  • Budowanie relacji z firmami zajmującymi się wykonawstwem na obiektach w celu promocji produktów i podtrzymania wcześniejszych wpisów w projekt
  • Monitoring branży, konkurencji i rynku inwestycji
  • Współpraca wewnątrz firmy z działem marketingu produktowego, sprzedaży dystrybucyjnej i logistyki w celu zapewnienia sprawnej obsługi inwestycji

Oczekiwane wyniki i główne wskaźniki efektywności:

Realizacja wskaźników biznesowych firmy tj. sprzedaż, ilość wpisów w projekty, ilość klientów pozyskanych do współpracy

Wymagania:

Niezbędne:

  • Min. 3 lata pracy z inwestycjami na terenie Polski Centralnej
  • Wykształcenie wyższe (chętnie budownictwo, architektura)

Pożądane:

  • Doświadczenie w sprzedaży i promocji produktów inwestycyjnych
  • Doświadczenie w pracy z produktami służącymi aranżacji wnętrz. takie jak artykuły dekoracyjne, farby, płyty, tapety, okleiny itp.
  • Wyczucie estetyki wnętrza i zainteresowanie aranżacją przestrzeni

Kompetencje:

  • osobowościowe w tym umiejętności komunikacji
  • orientacja na cel, zadania fokus na priorytety
  • decyzyjność
  • sprawna organizacja i zarządzanie sobą w czasie
  • uczciwość i transparentność
  • język angielski w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • umowa o pracę (pierwsza na czas określony)
  • pakiet bonusowy (premia kwartalna)
  • narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'