Specjalista ds. zakupów

Agencja Pracy    PGB Human Resources Sp. z o.o. , Olsztyn

Specjalista ds. zakupów Miejsce pracy: Olsztyn (warmińsko-mazurskie) Nr ref.: SDSZ_1117_OLS_AIM Branża: - Inżynieria/Elektronika/Technologia - Logistyka/Transport/Dystrybucja

Agencja Personalna PGB HR aktualnie dla swojego stałego Klienta, firmy produkcyjnej z branży elektrotechnicznej, działającej zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Analiza zapotrzebowania materiałowego,
  • Negocjowanie warunków zakupów,
  • Kompleksowa obsługa zamówień importowych,
  • Dostosowanie poziomu zapasów do potrzeb firmy,
  • Sporządzanie raportów, analiz, wniosków

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w negocjacjach z dostawcami,
  • Znajomość reguł handlu zagranicznego
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane logistyczne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Zaangażowania oraz umiejętności organizowania własnej pracy

Klient oferuje:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizacji zadań.