Junior Marketing eCommerce Manager

Agencja Pracy    DOZ S.A. , Warszawa

Junior Marketing eCommerce Manager Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) Branża: - Internet/E-Commerce - Marketing/Reklama/Public Relations Umiejętności: - Marketing internetowy - E-commerce - E-commerce SEO - HTML - Google Analytics - Google Analitycs - marketing internetowy i e-commerce

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Tworzenie mediaplanów kampanii online w ścisłej współpracy z działem handlowym
  • Tworzenie narzędzi reklamowych celem realizacji efektywnych kampanii i odpowiedzialność za ich terminową realizację
  • Budowa i realizacja oferty reklamowej dla kontrahentów
  • Analiza skuteczności przeprowadzanych kampanii i wykorzystywanych narzędzi
  • Odpowiedzialność za realizację akcji reklamowych na portalu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w realizacji kampanii marketingowych online dla firmy handlowej
  • znajomość i umiejętność wykonywania raportów w Google Analytics i wyciągania z nich wniosków
  • umiejętność obsługi systemów reklamowych np. Ad Ocean
  • znajomość aktualnych trendów marketingu internetowego oraz zrozumienie specyfiki eCommerce
  • mile widziana znajomość HTML oraz dobrych praktyk UX
  • dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów
  • Logikę i pozytywne emocję
  • Ulubione miejsce pracy
  • Atmosferę wsparcia i życzliwość
  • Wysokie standardy etyczne
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • Zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek