Tester automatyczny

Agencja Pracy    IT KONTRAKT Sp. z o.o. , Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)
Nr ref.: ARU/TA/WRO/11/GL

Umiejętności:

- JavaScript – HTML – C# – XPath – DOM – Firebug – SQL

IT Kontrakt jest Managerem Specjalisty na rynku IT. Od ponad 13 lat wspieramy naszych pracowników w budowaniu i kształtowaniu spersonalizowanej ścieżki kariery. Nasz zespół to 1340 entuzjastów technologii, dla których ważne jest nieszablonowe podejście do współpracy, różnorodność projektów oraz rozwój zawodowy.

Dołącz do nas jako:

Obowiązki:

  • Projektowanie przypadków testowych oraz przygotowywanie danych testowych dla testów regresyjnych i funkcjonalnych
  • Pisanie skryptów testowych w narzędziu Ranorex oraz SoapUI
  • Projektowanie scenariuszy testowych ze skryptów automatycznych
  • Utrzymanie ciągłości pracy automatycznych skryptów testowych

Wymagania:

  • Umiejętność pisania skryptów w narzędziach testowych
  • Umiejętność analizy kodu strony WWW (HTML, Java Script)
  • Znajomość wyrażeń regularnych
  • Znajomość narzędzi takich jak Firebug, DOM, XPath
  • Znajomość zapytań SQL
  • Obsługa MS Office 2007
  • Umiejętność pisania w języku programowania wysokiego poziomu
  • Mile widziana znajomość C#
  • Poszukujemy osób z mniejszym jak i większym doświadczeniem w testowaniu automatycznym

Gwarantujemy:

  • Stabilną, długofalową pracę wśród profesjonalistów, w oparciu o umowę o pracę, umowę B2B czy zlecenie
  • Realny wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
  • Pracę w zespole, dla którego liczy się Twoja opinia
  • Wsparcie opiekuna przez cały okres współpracy
  • Pomoc w relokacji do Wrocławia
  • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe np. bieg IT, wycieczki rowerowe, mecze piłki nożnej i koszykówki
  • Benefity dostosowane do Twoich potrzeb