Fullstack Developer (.NET)

Agencja Pracy    IT KONTRAKT Sp. z o.o. , Gdańsk

Fullstack Developer (.NET) Miejsce pracy: Gdańsk (pomorskie) Nr ref.: PBK/GDA/FD/11/GL Umiejętności: - C# - C# .NET

IT Kontrakt jest Managerem Specjalisty na rynku IT. Od ponad 13 lat wspieramy naszych pracowników w budowaniu i kształtowaniu spersonalizowanej ścieżki kariery. Nasz zespół to ponad 1300 entuzjastów technologii, dla których ważne jest nieszablonowe podejście do współpracy, różnorodność projektów oraz rozwój zawodowy.

Poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Obecnie zajmujemy się rekrutacją na rzecz firmy specjalizującej się w realizacji projektów dla branży awiacyjnej.

Projekt ma na celu stworzenie aplikacji, która będzie odpowiadała za optymalizację kosztów dotyczących użytkowania samolotu, co ma również przekład na współpracę pomiędzy producentem a użytkownikiem.

Istotne jest również zapewnienie wymaganego poziomu zabezpieczeń oraz jakości, szczególnie przez wzgląd na specyfikę branży.

Całość wykonywana będzie w środowisku międzynarodowym, przy wykorzystaniu metodyki SCRUM. Projekt ten jest nowy i zdecydowanie będzie stanowił ciekawe wyzwanie :)

Wymagania:

  • Znajomość .NET Framework z C # jako głównym językiem
  • znajomość Asp.Net Web API oraz Serwera MS SQL
  • Rozumienie i doświadczenie w budowaniu SPA (aplikacje jednostronicowe)
  • Znajomość CSS, SASS, HTML
  • Znajomość języka angielska w stopniu średniozaawansowanym

Mile widziane:

  • Znajomość Asp.Net Core
  • Doświadczenie z nierelacyjnymi bazami danych
  • Doświadczenie w budowaniu architektury mikroserwisowej
  • Zrozumienie jednokierunkowego przepływu danych w aplikacjach interfejsu użytkownika, Ng-rx

Gwarantujemy:

  • Pracę przy rozwojowych projektach w bardzo ciekawej branży
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Pełen pakiet benefitów