Manager techniczny

Agencja Pracy    GRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O. , Goleniów

Manager techniczny Miejsce pracy: Goleniów (zachodniopomorskie) Branża: - Inżynieria/Elektronika/Technologia - Kadra zarządzająca - Produkcja WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 -letnie doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej w zarządzaniu zespołem utrzymania ruchu lub produkcyjnym
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych
  • Znajomość KPI w utrzymaniu ruchu
  • Praktyczne umiejętności wykorzystania narzędzi Lean manufacturing
  • Szeroka wiedza techniczna
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Silna osobowość i wysokie kompetencje managerskie
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Nastawienie na osiąganie celów

Dla naszego klienta - globalnej firmy produkcyjnej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Goleniów

Obowiązki:
  • Podnoszenie kultury technicznejpoprzez wdrażanie nowoczesnych narzędzi i standardów
  • Wdrażanie zasad World Class Performance
  • Aktywne uczestnictwo w programach usprawniających
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i sprawności technicznej
  • Nadzór nad planowanie remontów maszyn i zapewnienia dostępności części zamiennych
  • Monitorowanie wskaźników z obszaru utrzymania ruchu
  • Zarządzanie zespołem

KORZYŚCI

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Szkolenia
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Premia