Specjalista SCCM

Agencja Pracy    Antal , Częstochowa

Specjalista SCCM Miejsce pracy: Częstochowa (śląskie) Nr ref.: 202651

Wymagania

  • doświadczenie związane z utrzymaniem, implementacją i rozwiązywaniem problemów związanych z SCCM
  • umiejętność tworzenia paczek instalacyjnych
  • znajomość MS Windows Server 2008-2012 i powiązanych usług (AD, GPO, WSUS, DNS)
  • język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Stanowisko

Do codziennych obowiązków specjalisty SCCM należeć będą takie zadania jak:

  • instalacja, konfiguracja i wsparcie dla Microsoft System Center Configuration Manager 2012 oraz Microsoft Intune.
  • zarządzanie urządzeniami mobilnymi, serwerami, stacjami roboczymi
  • Opracowanie nowych rozwiązań

Specjalista będzie także pełnił funkcje mentora w zakresie SCCM dla kolegów pracujących w firmie.

Co oferujemy

  • umowa o pracę,
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet relokacyjny,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • pakiet benefitów