Elektryk Austria

Agencja Pracy    Paretti Agencja Doradztwa Personalnego , Array

Elektryk Austria Nr ref.: EE/2017/AU Branża: - Instalacja/Utrzymanie/Serwis - Inżynieria/Elektronika/Technologia

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnegooraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecniedla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych
  • prace pomiarowe

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • wykształcenie kierunkowe w branży elektrycznej
  • mobilność

Oferujemy:

  • austriackie warunki zatrudnienia
  • stawka 12,41€ Brutto/h + dodatki
  • pracodawca zapewnia i opłaca zakwaterowanie
  • wypłacana 13 i 14 pensja
  • praca od zaraz