Inżynier budowy (elektryka, teletechnika)

Agencja Pracy    PGB Human Resources Sp. z o.o. , Warszawa

Inżynier budowy (elektryka, teletechnika) Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) Nr ref.: IB_1117_WAW_WAI Branża: - Inżynieria/Elektronika/Technologia - Nieruchomości/Budownictwo

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, firmy z branży automatyki budynkowej i teletechniki, poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Koordynacja procesu realizacji zadań zgodnie z wymogami kontraktu oraz dokumentacją.
  • Nadzór nad jakością wykonywanych robót.
  • Organizowanie placu budowy.
  • Planowanie robót zgodnie z harmonogramem.
  • Koordynacja pracy podwykonawców oraz pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży instalacji teletechnicznych, elektrotechnicznych, automatyki BMS.
  • Odpowiedzialność oraz umiejętność organizacji.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia budowlane elektryczne (mile widziane).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Elastyczne podejście do formy zatrudnienia.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.