Penetration Tester

Agencja Pracy    Delphi Poland S.A. , Kraków

Penetration Tester Miejsce pracy: Kraków (małopolskie) Branża: - Informatyka/Programowanie - Inżynieria/Elektronika/Technologia Umiejętności: - Testowanie - Testowanie oprogramowania - Software testing - Bezpieczeństwo IT - Elektronika

Pierwszy system sterowania gestami dla motoryzacji? To byliśmy my. Pierwszy pojazd autonomiczny, który samodzielnie przemierzył Stany Zjednoczone? To też zasługa zespołu Delphi. Od ponad dekady nasze Krakowskie Centrum Techniczne wspiera największe marki samochodowe, łącząc branżę motoryzacyjną z nowoczesnymi technologiami. Dziś mamy jeden cel - świat bez wypadków drogowych. Dołącz do nas jako:

Chcesz prowadzić kontrolowane ataki hakerskie mające na celu praktyczną ocenę stanu bezpieczeństwa naszych produktów dla topowych marek samochodów? Potrafisz krytycznie przeanalizować zastosowane rozwiązania techniczne i zaproponować metody podważenia ich poprawności, a jednocześnie potrafisz korzystać z nieformalnych źródeł wiedzy? Jeżeli tak – aplikuj do nas już dziś i twórz z nami samochody przyszłości!

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, wykonywanie i dokumentowanie testów z dziedziny bezpieczeństwa oprogramowania
  • Praca z technologią, która pasuje do problemu. Tworzenie wewnętrznego ekosystemu i swoich narzędzi
  • Proponowanie rozwiązań technicznych

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu technologii informatycznych, elektroniki lub pokrewnych
  • Umiejętność programowania i znajomość języków skryptowych
  • Elastyczność i pomysłowość w wykorzystaniu dostępnych narzędzi i technologii
  • Doświadczenie w projektach Software i Hardware
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza z zagadnień analizy zagrożeń i podatności oprogramowania
  • Znajomość technik reverse engineeringu
  • Znajomość technik pentesterskich

Powody, dla których warto do nas dołączyć:

  • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat;
  • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych;
  • Oferujemy Ci szkolenia zewnętrzne i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży.