Inżynier Sprzedaży

Agencja Pracy    ABB Sp. z o.o. , Aleksandrów Łódzki

Inżynier Sprzedaży Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki (łódzkie) Nr ref.: PL62231401_E1 Branża: - Inżynieria/Elektronika/Technologia - Sprzedaż Umiejętności: - Prezentacje handlowe - Negocjacje - negocjacje handlowe - Inżynieria elektryczna

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier ds. Sprzedaży. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie sprzedaży i marketingu w zakresie systemów zasilania awaryjnego (UPS), ładowarek do samochodów i autobusów elektrycznych oraz odnawialnych źródeł energii.

Zadania:

  • Aktywne prowadzenie sprzedaży w zakresie systemów zasilania awaryjnego (UPS), ładowarek do samochodów i autobusów elektrycznych oraz odnawialnych źródeł energii;
  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów;
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;
  • Organizacja szkoleń produktowych oraz promocji marketingowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - elektryczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość branży energetycznej będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych;
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne;
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, kreatywność;
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierając przycisk „Aplikuj” na dole strony.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) jest liderem w technologiach dla energetyki, robotyki i systemów napędowych automatyki przemysłowej i sieci energetycznych, obsługującym klientów z sektora użyteczności publicznej, przemysłu oraz transportu i infrastruktury na całym świecie. Kontynuując ponad 125-letnią historię innowacji, obecnie ABB tworzy przyszłość cyfryzacji przemysłu odgrywając kluczową rolę w rewolucji energetycznej i czwartej rewolucji przemysłowej. Grupa ABB zatrudnia około 132 000 pracowników w ponad 100 krajach świata. www.abb.pl