SharePoint Developer

Agencja Pracy    IT KONTRAKT Sp. z o.o. , Gdańsk

SharePoint Developer Miejsce pracy: Gdańsk (pomorskie) Nr ref.: KSY/SPD/GDA/11/P Umiejętności: - Spring - Hibernate - Java - WebService

IT Kontrakt jest Managerem Specjalisty na rynku IT. Od ponad 13 lat wspieramy naszych pracowników w budowaniu i kształtowaniu spersonalizowanej ścieżki kariery. Nasz zespół to ponad 1300 entuzjastów technologii, dla których ważne jest nieszablonowe podejście do współpracy, różnorodność projektów oraz rozwój zawodowy.

Dołącz do organizacji nastawionej na Twój rozwój oraz mającej świetną kulturę organizacyjną, pracując na stanowisku:

Opis stanowiska:

Wykorzystaj niecodzienną możliwość dołączenia do Zespołu IT pracującego nad projektowaniem i tworzeniem złożonych systemów mających na celu optymalizację procesów biznesowych w dużej organizacji.

Obowiązki:

  • Komunikowanie się z biznesem oraz przekuwanie potrzeb biznesowych na przyjazne użytkownikowi rozwiązania
  • Tworzenie rozwiązań na serwerze SharePoint oraz platformach Office 365
  • Szacowanie, przygotowanie oraz realizacja założeń projektowych - z nastawieniem na budżet
  • Całościowe tworzenie produktów od fazy prototypowania i design, przez tworzenie, integrację aż po testowanie
  • Optymizacja aplikacji pod kątem skalowalności na zdecentralizowanym geograficznie środowisku
  • Tworzenie aplikacji webowych kompatybilnych z różnymi urządzeniami oraz przeglądarkami
  • Analiza i poprawa wydajności kodu
  • Śledzenie nowych technologii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość SharePoint Server oraz platformy Office 365
  • Kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu add-ins dla SharePoint oraz hosting dla dostosowywania SharePoint
  • Duże doświadczenie w tworzeniu dopasowanych komponentów interfejsów dla SharePoint
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript
  • Doświadczenie w Visual Studio, ASP.NET lub ASP.NET MVC oraz C#
  • Znajomość Visual Studio, Team Services lub podobnej aplikacji do zarządzania życiem produktu
  • Znajomość TypeScript
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałą długofalową pracę w międzynarodowym zespole ekspertów
  • Współtworzenie oraz rozbudowywanie kluczowego dla firmy oprogramowania
  • Udział w interesujących i prestiżowych międzynarodowych projektach, realizowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Dużą swobodę w działaniu i  wsparcie rozwoju kreatywności w codziennej pracy
  • Zatrudnienie w ramach  wybranej przez Kandydata formy współpracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego – uczestniczenia w szkoleniach i w zagranicznych podróżach służbowych.
  • Atrakcyjne warunki finansowe