PROGRAMISTA ABAP (mid)

Agencja Pracy    TeamQuest Sp. z o.o. , Łódź

PROGRAMISTA ABAP (mid) Miejsce pracy: Łódź (łódzkie) Nr ref.: GL201712/17120003

Obowiązki:
  • Analizowanie możliwości rozwoju systemu
  • Przygotowywanie nowych funkcjonalności
  • Dbanie o wysoką jakość rozwiązań
  • Deagowanie na zgłaszane problemy
  • Samodzielne poszukiwanie rozwiązań
  • Łączenie nowych technologii z istniejącą infrastrukturą
Wymagania:
  • Bardzo dobrej znajomości Smartforms, Workflow, SAP Scripts
  • Dobrej znajomości MS SQL
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Ciągłego poszerzania swojej wiedzy i chęci podejmowania trudnych wyzwań
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym
  • Umiejętności pracy w zespole i dzielenia się wiedzą
  • Komunikatywności
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie obiadów
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze