Kierownik Kontraktu (elektryka, teletechnika)

Agencja Pracy    PGB Human Resources Sp. z o.o. , Warszawa

Kierownik Kontraktu (elektryka, teletechnika) Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) Nr ref.: KK_1217_WAW_WAI Branża: - Budownictwo/Geodezja - Inżynieria/Elektronika/Technologia

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, firmy z branży automatyki budynkowej i teletechniki, poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Organizowanie procesu kontraktu i jego prowadzenie w zakresie objętym umową z Inwestorem, warunkami technicznymi i Prawem Budowlanym.
  • Nadzór nad podległym personelem i podwykonawcami zaangażowanymi w wykonywanie założeń kontraktu.
  • Nadzór techniczny, prowadzenie dokumentacji technicznej i finansowej.
  • Kontakt z Inwestorem, rozwiązywanie bieżących kwestii.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży instalacji teletechnicznych, elektrotechnicznych, automatyki BMS.
  • Uprawnienia budowlane elektryczne (mile widziane).
  • Znajomość programów do budżetowania i tworzenia harmonogramów.
  • Komunikatywność.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Elastyczne podejście do formy zatrudnienia.
  • Wynagrodzenie zasadnicze + prowizje.
  • Niezbędne narzędzia pracy.