SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ I MARKETINGU

Agencja Pracy    Rekrutacja Ukryta , Chwaszczyno k/Gdyni

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ I MARKETINGU Miejsce pracy: Chwaszczyno k/Gdyni (pomorskie) Branża: - Internet/E-Commerce - Marketing/Reklama/Public Relations Umiejętności: - E-commerce - Social Media - Social Media Marketing - Copywriting i redagowanie tekstów - Redagowanie tekstów - Redagowanie

Jeden z wiodących producentów zabawek dla dzieci poszukuje pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • unowocześnienie i prowadzenie sklepu internetowego (bezpośredni kontakt telefoniczny z klientem indywidualnym)
  • prowadzenie firmowego fanpage na portalu Facebook
  • prowadzenie firmowego konta na Instagramie
  • pomoc przy organizowaniu i obsłudze eventów
  • pomoc w bieżących zadaniach działu marketingu (mile widziana umiejętność redagowania tekstów)

Oczekiwania:

  • znajomość social media
  • umiejętność kreatywnego i estetycznego tworzenia postów (umiejętność tworzenia grafiki mile widziana)
  • wysoka kultura osobista,
  • szacunek do drugiego człowieka
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność,
  • rozwinięty zmysł estetyczny
  • systematyczność
  • pozytywne nastawienie do otoczenia
  • humor i pasja
  • pracowitość
  • otwarty umysł
  • duże zapasy pozytywnej energii
  • zaangażowanie
  • umiejętność raportowania do przełożonego
  • brak strachu przed pracą fizyczną (czasem trzeba spakować paczki)
  • samodzielne myślenie
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych, w tym weekendowych (eventy)

Co oferujemy:

  • ciekawą pracę w atrakcyjnej branży
  • zatrudnienie na umowie o pracę w dużej, stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole, składającym się ludzi z pasją
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego