Inżynier produkcji

Agencja Pracy    PGB Human Resources Sp. z o.o. , Sochaczew

Inżynier produkcji Miejsce pracy: Sochaczew (mazowieckie) Nr ref.: IP_1217_SOCH_BUD2 Branża: - Inżynieria/Elektronika/Technologia - Produkcja

Dla naszego klienta, firmy z branży technicznej, specjalizującej się w procesach obróbki i dostarczaniu na skalę światową precyzyjnych elementów mechanicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Organizacja, planowanie i zarządzanie procesem produkcyjnym.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Wdrażanie i podejmowanie działań zmierzających do optymalizowania procesów i minimalizacji kosztów.
  • Rozwój, motywowanie i kierowanie pracą podległego zespołu.
  • Nadzór nad efektywnością produkcji oraz wdrażanie nowych technologii zgodnie z wymaganymi standardami.
  • Zapewnienie przestrzegania standardów, procedur oraz przepisów BHP i P.POŻ.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego.
  • Wiedzy z zakresu obróbki skrawaniem.
  • Znajomości AutoCad i obsługi komputera.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • Wysokich umiejętności analitycznych.
  • Dynamizmu w działaniu oraz nastawienia na realizację celów.
  • Zaangażowania i sumienności w działaniu.
  • Komunikatywności i otwartości na zmiany.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w organizacji o wysokich standardach działania.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wsparcie ze strony firmy w aklimatyzacji, poznaniu struktur i usług firmy.
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i zdobywania nowych uprawnień.
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole.
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach.