Inżynier ds. Technologicznych (Fabryka Transformatorów Trakcyjnych)

Agencja Pracy    ABB Sp. z o.o. , Łódź

Inżynier ds. Technologicznych (Fabryka Transformatorów Trakcyjnych) Miejsce pracy: Łódź (łódzkie) Nr ref.: PL63464808_E1 Branża: - Inżynieria/Elektronika/Technologia - Produkcja Umiejętności: - Technologia - Technologia produkcji - procesy technologiczne - Inżynieria mechaniczna - Procesy Produkcyjne

W związku z budową nowej Fabryki Transformatorów Trakcyjnych (wykorzystywanych do zasilania pociągów pasażerskich i towarowych) w Łodzi, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier ds. Technologicznych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za przegląd i przygotowywanie dokumentacji technicznej transformatora.

Zadania:

  • Przegląd i przygotowanie dokumentacji technicznej transformatora - sprawdzenie pod względem wykonalności oraz wyjaśnianie ewentualnych wątpliwości z działem technicznym klienta;
  • Weryfikacja poprawności BOM (Bill of Materials);
  • Określanie czasów technologicznych (kalkulowanych), wsparcie procesu planowania;
  • Analiza czasów rzeczywistych i kalkulowanych;
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu technologii transformatorów trakcyjnych;
  • Współudział w tworzeniu matrycy kompetencji pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym (mile widziane doświadczenie z zakresu produkcji transformatorów);
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu uruchamiania nowych procesów produkcyjnych / transferów technologii;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Znajomość komputera (Ms Office), AutoCad, mile widziana znajomość programu SAP;
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowanie oraz chęć do dalszego rozwoju;
  • Chęć aktywnego uczestnictwa w tworzeniu nowej fabryki.

Oferujemy:

  • Interesujacą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) jest liderem w technologiach dla energetyki, robotyki i systemów napędowych automatyki przemysłowej i sieci energetycznych, obsługującym klientów z sektora użyteczności publicznej, przemysłu oraz transportu i infrastruktury na całym świecie. Kontynuując ponad 125-letnią historię innowacji, obecnie ABB tworzy przyszłość cyfryzacji przemysłu odgrywając kluczową rolę w rewolucji energetycznej i czwartej rewolucji przemysłowej. Grupa ABB zatrudnia około 136 000 pracowników w ponad 100 krajach świata. www.abb.pl