Java Developer

Bezpośrednie    Make My Mind , Wrocław

Stanowisko: Java Developer
Miejsce: Wrocław
Forma współpracy: UoP lub b2b
Wynagrodzenie (przy B2B): 90 - 120 PLN netto/h

Dla naszego klienta, bardzo szybko rozwijającej się firmy IT o zasięgu globalnym, poszukujemy Java Developerów. Firma oferuje duże możliwości rozwoju dzięki pracy przy bardzo zaawansowanych technologicznie projektach dla największych światowych marek, takich jak np. Audi, BMW, Microsoft, HSBC, Zalando. Pomimo dużej skali przedsięwzięcia nasz klient zachował bardzo nieformalną atmosferę.

Wymagania:
- min. 3 letnie doświadczenie zawodowe jako programista Java,
- bardzo dobra znajomość Java, Spring, Maven, Git, XML, Json, REST,
- podstawowa znajomość zagadnień sieciowych,
- podstawowa znajomość języków skryptowych (bash, perl, python).

Obowiązki:
- współpraca z zespołem scrumowym,
- zebranie wymagań dotyczących projektu,
- zaproponowanie rozwiązania,
- stworzenie działającej, przetestowanej I udokumentowanej aplikacji.

Projekt:
W zależności od potrzeb osoba na tym stanowisku będzie pracowała przy istniejącym projekcie przy tworzeniu dodatkowych funkcjonalności albo zostanie przydzielona do projektu migracji testów regresyjnych.
W ramach projektu trzeba będzie analizować obecną strukturę testów regresyjnych istniejącej aplikacji backendowej (gateway web service). Testy regresyjne są napisane w części w Javie, w części w postaci skryptów. Testy trzeba będzie przepisać do Javy z wykorzystaniem istniejącego frameworka.

ZESPÓŁ
Wielkość: około 10 osób
Struktura: samoorganizujący się zespół SCRUMowy
Podział pracy: Zespół jest przekrojowy, zatem każdy z członków zespołu ma podobny zakres obowiązków (programowanie, weryfikacja kodu, przygotowanie automatycznych testów, dokumentowanie kodu, wdrożenie aplikacji na środowisko produkcyjne)
Współpraca z osobami bardzo zaawansowanymi technologicznie z wieloletnim doświadczeniem w pisaniu aplikacji backendowych.

Godziny pracy: rozpoczęcie pracy między godziną 9:00 a 11:00

Aplikacje proszę przesyłać na adres paulina.kacprzak@makemymind.pl