Key Account Manager

Agencja Pracy    Quest Dystrybucja Sp. z o.o. , Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Branża:

- Informatyka/Programowanie – Sprzedaż

Umiejętności:

- Prezentacje handlowe – Negocjacje – Informatyka – Pozyskiwanie klientów – sprzedaż rozwiązań IT – Doradztwo techniczne – doradztwo techniczno-handlowe – Sprzedaż IT – Sprzedaż usług IT – Sprzedaż – Obsługa klienta

Dystrybutor oprogramowania amerykańskiej firmy informatycznej poszukuje do pracy
w Warszawie osób na stanowisko:

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Bezpośrednia kompleksowa obsługa wybranej grupy kluczowych klientów (negocjacje, ustalanie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)

  • Prowadzenie prezentacji produktowych u klienta

  • Pozyskiwanie wysokobudżetowych projektów IT

  • Budowanie kontaktów personalnych i utrzymywanie istniejących relacji biznesowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość technologii i rynku IT

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie we współpracy z klientami kluczowymi

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane informatyczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia na umowę o pracę

  • Samochód służbowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia zagraniczne

  • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowej korporacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
Quest-Dystrybucja Sp. z o.o., ul. Podwale 62, 50-010 Wrocław