Młodszy kierownik projektu

Agencja Pracy    Randstad Polska , Radom

Młodszy kierownik projektu Miejsce pracy: Radom (mazowieckie) Nr ref.: 47922

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego klienta, który jest częścią francuskiej grupy przemysłowej dostarczającej komponenty dla motoryzacji, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie nowych produktów: planowanie projektu i prowadzenie grup pracy, definiowanie, wdrażanie i nadzór nad procesami oraz ich organizacja, walidacja kluczowych elementów z klientem, zarządzanie działaniami korygującymi, planami akcji, przestrzeganie standardów narzuconych przez specyfikę projektu
  • doskonalenie istniejących procesów: redukcja i optymalizacja przepływów/doskonalenie stanowisk pracy
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych metod regeneracji: studia porównawcze dla nowych materiałów z punktu widzenia kosztów, wyników, wydajności/wsparcie poszukiwania nowych dostawców/uczestnictwo w procesie zatwierdzania nowychmetod
  • wsparcie dla innych działów w zakresie związanym z procesami i produktami
  • analiza wszelkich aspektów podczas wdrażania procesów/produktów: kosztów, terminów, jakości, bezpieczeństwa ludzi, wymagań prawnych i środowiskowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 1-3 lata doświadczenia na podobnych stanowiskach
  • znajomość metodologii zarządzania projektami
  • wiedza z zakresu mechaniki: obróbka, szlifowanie, czytanie planów, metody montażu itd.
  • umiejętność analizy aspektów jakościowych, środowiskowych oraz związanych z bezpieczeństwem podczas wdrażania nowych projektów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • delegacja na 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia) do "spółki matki" we Francji - praca w międzynarodowym zespole
  • szkolenia wewnętrzne i możliwość rozwoju wewnatrz struktur firmy
  • pokrycie kosztów zakwaterowania we Francji
  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony żywieniowe, paczki świąteczne)
  • premię roczną na poziomie 5 – 9% rocznego wynagrodzenia

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)