Quality assurance engineer

Agencja Pracy    Lobo sp. z o.o. sp.k. , Warszawa

Quality assurance engineer Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) Nr ref.: GDY/OK/AQE

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla naszego Klienta (na terenie Warszawy i Torunia) szukamy osób na stanowisko:

Zadania:

  • Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie opracowanie zautomatyzowanych testów i rozwiązań w ramach platform dostarczania produktów.
  • Dodatkowo współpraca z zespołami programistów w celu zaplanowania, zaprojektowania i wdrożenia testów automatycznych.
  • Utrzymanie struktury automatyzacji testów.
  • Odkrywanie nowych sposobów ulepszania i rozszerzania ram automatyzacji testów.
  • Dostarczanie opinii na temat wymagań, projektów i zmian w kodzie.

Wymagania:

  • Doświadczenie z automatyzacją testów za pomocą różnych produktów automatyzacji testów.
  • Doświadczenie z narzędziami integracji Jenkins, CI  i w testowaniu w środowisku dostawy CD.
  • Dużym atutem będzie znajomość Java.
  • Umiejętność przeprowadzania testów na różnych warstwach aplikacji (frontend, backend).
  • Silna świadomość i doświadczenie w zakresie różnych technik testowych.
  • Zaawansowany angielski – w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  •  Projekty, na które będziesz miał rzeczywisty wpływ.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Jedyny w swoim rodzaju program rozwoju pracowników wspierający Cię w rozwoju osobistym i zawodowym.

  • Pakiet medyczny + karta multisport.

  • Budżet na szkolenia w Polsce i za granicą.

  • Elastyczne godziny pracy (standardowo praca od 10 do 18).

  • Parking dla pracowników.

  • Inne mniejsze i większe profity, w tym:

- świeże owoce / kanapki w biurze,
- szeroki wybór herbat i kaw do Twojej dyspozycji,
- wyspecjalizowane fotele,
- miesięczny budżet na hobby (jazdy konne itd),
- Interaktywne ściany w biurze.