Monter Mechanik Maszyn Precyzyjnych

Agencja Pracy    Ferox Automation Sp. z o.o. , Inowrocław

Monter Mechanik Maszyn Precyzyjnych Miejsce pracy: Inowrocław (kujawsko-pomorskie) Branża: - Instalacja/Utrzymanie/Serwis - Inżynieria/Elektronika/Technologia Umiejętności: - Mechanika i Budowa Maszyn - elektromechanik - spawanie MIG / MAG / MMA / TIG - Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych - spawacz MiG TiG, elektroda - spawacz MIG MAG - Elektromechanika - Obsługa elektronarzędzi - Mechanika

Ferox Automation Sp. z o.o. – firma inżynierska realizująca projekty z zakresu automatyzacji i wizualizacji procesów produkcji oraz kompleksowego wykonania: maszyn i urządzeń, linii technologicznych, gniazd produkcyjnych, automatów, podajników, stanowisk roboczych i badawczych.

Jedną z najważniejszych wartości firmy są pracownicy, dlatego dajemy możliwość stałego poszerzania swojej wiedzy i rozwoju kompetencji poprzez realizację programu szkoleń. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie części zgodnie z rysunkiem technicznym
  • wykonywanie prac ślusarskich
  • budowa i montowanie maszyn, elementów zgodnie z wymaganiami

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność używania elektronarzędzi: piła taśmowa, szlifierka kątowa i prosta, wiertarka stołowa i ręczna, ewentualnie spawarka (MIG, TIG, MMA)
  • umiejętność wykonania prostych części zgodnie z rysunkiem technicznym
  • wiedza z zagadnień budowy i serwisu maszyn, oraz mechaniki (elektryki, pneumatyki, hydrauliki siłowej bądź automatyki będzie dodatkowym atutem)
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • gotowość do wyjazdów uruchomieniowych i serwisowych na terenie Polski
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego.