Scrum Master

Agencja Pracy    IT hunters , Warszawa

Scrum Master Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) Nr ref.: SM_1217_WAW_ITW Branża: - Informatyka/Administracja - Kadra zarządzająca Umiejętności: - JIRA - Scrum - Kanban - Jezyk Angielski - biegly - System zarządzania projektami TRELLO - Agile - slack

Dla naszego Klienta – projektanta aplikacji webowych i mobilnych, który kreuje nowe rozwiązania dla firm z całego świata, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Budowanie zespołów interdyscyplinarnych w oparciu o potrzeby projektu ,
  • Bycie liderem, moderatorem i stałym wsparciem dla wszystkich zwinnych zespołów,
  • Ścisła i pilna współpraca z klientami,
  • Pomoc w osiągnęciu optymalnej komunikacji między biznesem, designem i dziedzinami technicznymi,
  • Zapewnienie najlepszej pracy zespołów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Scrum Master ze zwinnymi zespołami programistycznymi,
  • Znajomość typowych procesów w Agile Software Development tj. Scrum, Kanban,
  • Silne umiejętności w zakresie moderowania, technik negocjacji i skutecznego przywództwa,
  • Znajomość takich narzędzi,jak: Jira, Trello, Slack lub podobne,
  • Techniczne i biznesowe pojęcie,
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego (w mowie i piśmie).

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy z zespołami programistycznymi niezwiązanymi z oprogramowaniem w różnorodnych środowiskach pracy i dyscyplinach,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, zarządzaniu produktem, przywództwie organizacyjnym,
  • Wykształcenie: zarządzanie, psychologia, biznes, informatyka.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę w pracy z ludźmi pełnymi pasji,
  • Elastyczne godziny pracy i home office – możliwość pracy zdalnej ,
  • Możliwość partycypacji w bardzo ciekawych projektach dla klientów na całym świecie,
  • Pracę na najlepszych dostępnych narzędziach ( licencje na IDE i edytory kodu),
  • Personalny budżet dla celów edukacyjnych (szkolenia, konferencje i inne :100% pokrycia).

Dodatkowe benefity:

  • Biblioteka pełna książek o tematyce branżowej,
  • Karta Multisport ( 100% pokrycia),
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie,
  • Akceptacja zwierząt,
  • Dofinansowanie do kursów j.angielskiego,
  • Kuchnia pełna przekąsek, owoców i pysznej kawy,
  • Imprezy integracyjne.