Specjalista IT

Agencja Pracy    Eurocash S.A. , Warszawa

Specjalista IT Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) Umiejętności: - Active Directory - Service Desk - pomoc techniczna - wsparcie techniczne - Help Desk IT / Support IT - Wiedza Techniczna

Kluczowe zadania:

  • zarządzanie systemami z rodziny Windows Server w dużym środowisku oraz UPSami w oddziałach firmy
  • zarządzenie środowiskiem dystrybucji obrazów Windows na stacje robocze
  • zdalna dystrybucja oprogramowania
  • opieka nad systemem antywirusowym firmy
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów sprzętowych/softwarowych
  • analiza, optymalizacja i zapewnienie rozwoju infrastruktury IT poprzez inicjowanie zmian w tym zakresie

Idealny Kandydat powinien:

  • posiadać wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne
  • posiadać minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znać systemy operacyjne Windows Server 2008/2012/2016
  • znać platformę Microsoft Deployment Toolkit
  • posiadać umiejętności pisania skryptów Powershell, batch

Oferujemy:

  • pracę w dziale IT 6. co do wielkości firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG, zatrudniającego ponad 12 tys. pracowników
  • możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się grupie dystrybucyjnej
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy w stabilnej firmie
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • niezbędne narzędzia pracy