Project Manager

Agencja Pracy    IT KONTRAKT Sp. z o.o. , Łódź

Project Manager Miejsce pracy: Łódź (łódzkie) Nr ref.: KIK/PM/LDZ/12/GL Branża: - Informatyka/Programowanie - Kadra zarządzająca Umiejętności: - CRM Program Management - CRM - Project Management - ERP - CMS - Project Team Management - WMS - Obsługa CRM - Manager Projektu - Systemy WMS

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT.  Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Zarządzanie projektami na potrzeby realizacji procesów e-commerce
  • Zarządzanie procesem tworzenia nowych systemów i aplikacji
  • Raportowanie postępów realizowanych prac
  • Udział w projektach z zakresu e-commerce dla B2C i B2B

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (IT, Zarządzanie)
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedzy z zakresu zarządzania projektami z obszaru technicznego i/lub e-commerce
  • Mile widziane dokumenty potwierdzające odbyte szkolenia lub zdane egzaminy w zakresie zarządzania projektami np. PRINCE2, PMI
  • Znajomości języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
  • Dokładności, systematyczności, kreatywności

Oferujemy:

  • Elastyczną formę współpracy (umowa o pracę bądź B2B)
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie działającej firmie
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, karta Multisport)