Programista GIS

Bezpośrednie    Comarch , Toruń

Obowiązki:

Programowanie funkcjonalności oprogramowania Comarch ERGO
Testy programisty i optymalizacja przygotowanego oprogramowania
Tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania:

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne z informatycznym
Znajomość języków programowania: PL/SQL, Java lub C#
Znajomość technologii WWW (HTML, JS, CSS)
Znajomość technologii i bibliotek GIS, standardów OGC (WMS/WFS)
Dobra i praktyczna znajomość relacyjnych i/lub obiektowych baz danych (Oracle, Oracle Locator/Spatial)
Nastawienie na stosowanie dobrych praktyk z zakresu rozwoju oprogramowania, mile widziana znajomość wzorców projektowych, narzędzi Continious Integration
Oferta:

Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Współpraca z doświadczonymi specjalistami
Prywatna opieka medyczna (również dla członków rodziny)
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń