Product Owner

Bezpośrednie    Cinkciarz.pl , Zielona Góra

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • decydowanie o kierunku rozwoju produktów,
  • analiza potrzeb użytkowników i określanie wymagań funkcjonalnych produktu,
  • specyfikowanie i priorytetyzowanie elementów backlogu produktów,
  • aktywny udział w spotkaniach zespołów developerskich,
  • dbanie o dobre praktyki w procesie planowania i realizacji wytwarzania oprogramowania,
  • współpraca z zespołami developerskimi, graficznym i UX.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe jako Product Owner lub Analityk Biznesowy w branży IT,
  • praktyka w stosowaniu metodyki Agile / SCRUM,
  • doświadczenie w szacowaniu i planowaniu zadań,
  • umiejętność przekładania idei na rozwiązania funkcjonalne,
  • wiedza z zakresu zarządzania projektami,
  • mile widziana znajomość sektora finansowego,
  • mile widziana wiedza z zakresu UX, zainteresowanie nowymi technologiami,
  • zdolności analityczne,
  • dbałość o szczegóły,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, w tym negocjacyjne,
  • wysokie umiejętności interpersonalne umożliwiające efektywną współpracę na każdym szczeblu zespołu, zdolności liderskie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy,
  • wsparcie w relokacji do Zielonej Góry,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach,
  • wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier,
  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,
  • udział w zajęciach sportowych,
  • świeże owoce,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • dostęp do firmowej biblioteki.

Aplikacje prosimy przesyłać na praca@cinkciarz.pl, koniecznie z dopiskiem Product Owner.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9 (Administratora danych), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”