Tester

Bezpośrednie    Comarch , Poznań

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (również studenci ostatnich lat)
znajomość metodyki wytwarzania oraz testowania oprogramowania
znajomość narzędzi wspomagających testy automatyczne
dobra znajomość języka angielskiego
komunikatywność
umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
skrupulatność

Zakres obowiązków:

przeprowadzanie, analiza i utrzymanie manualnych oraz zautomatyzowanych testów oprogramowania
projektowanie nowych testów i rozwijanie systemu zautomatyzowanych testów
tworzenie specyfikacji i dokumentacji testowej
testowanie: testy funkcjonalne (w oparciu o wymagania, w oparciu o procesy biznesowe), testy akceptacyjne
tworzenie testów automatycznych
kreatywne rozwiązywanie problemów związanych z powierzonymi zadaniami

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
udział w międzynarodowych projektach
współpracę z doświadczonymi specjalistami
pracę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń.