Programista

Bezpośrednie    PKO Bank Polski , Poznań

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Główne zadania:

•realizacja projektów klasy CRM i Front-end oraz automatyzacji i wsparcia procesów biznesowych w zakresie:
budowy rozwiązań dla aplikacji CRM oraz wspierających realizację procesów biznesowych z wykorzystaniem wybranej przez Bank technologii, realizacji zadań związanych z utrzymaniem aplikacji oraz dokumentowania zrealizowanych rozwiązań

Oczekujemy:

• wykształcenia co najmniej średniego
• mile widziane doświadczenia w zakresie programowania warstwy Front-end
• dobrej znajomości HTML5 / CSS3 i JavaScript
• znajomości: JBoss Application Server lub Tomcat, Maven – mile widziane
• umiejętność korzystaniu z technik AJAX, JSON, REST
• ukierunkowania na tworzenie wydajnych, kompleksowych i optymalnych rozwiązań
• umiejętności pracy z systemem kontroli wersji
• praktycznej znajomości i umiejętności stosowania wzorców projektowych
• znajomości języka angielskiego na poziomie min. umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją

Oferujemy:

• umowę o pracę
• atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
• konkurencyjne wynagrodzenie
• profesjonalny system szkoleń

CV prosimy przesłać na skrzynkę rekrutacja@pkobp.pl z podaniem numeru referencyjnego: CEN/340/05/PI

W nadsyłanych CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.