Inżynier systemowy

Bezpośrednie    Comarch , Kraków

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.
Aktualnie, w związku z rozwojem kolejnych obszarów działalności Comarch związanych z nowymi technologiami, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Numer referencyjny: IS/U
Lokalizacja: Kraków
Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne
• certyfikat CCNA poparty umiejętnościami praktycznymi
• znajomość sieci LAN/WAN i technologii z nim związanych
• znajomość technologii związanych z zabezpieczaniem sieci (firewalle, IDS, IDP) oraz sieciami VPN
• znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows Server
• mile widziana znajomość platform sprzętowych HP/IBM/CISCO/JUNIPER
• dodatkowym dużym atutem będzie znajomość języków skryptowych (Bash, Perl, Python, Ruby) i technologii Active Directory
• znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na kontakt z Klientem
• umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole
• dobra organizacja pracy
• komunikatywność
Zakres obowiązków:
• prace przy projektach sieciowych i systemowych
• rozwijanie infrastruktury teleinformatycznej
• wdrażanie nowych rozwiązań
• diagnostyka problemów związanych z wdrażanymi projektami
Oferujemy:
• pracę w ciekawym, dużym, międzynarodowym projekcie
• ścieżkę rozwoju zawodowego oraz udział w programie szkoleń
• realizację projektu zgodnie z międzynarodowymi standardami
• stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
• współpracę z doświadczonymi specjalistami w wieloletnim projekcie
Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV i listu motywacyjnego.
Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.
Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Comarch, wymienione na stronie: www.comarch.pl/o-firmie/grupa-kapitalowa, moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez którykolwiek z wyżej wskazanych podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Comarch (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."
Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.).
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania.
Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcie procesu rekrutacji.
www.comarch.pl
www.comarch.com