Junior Account Manager

Bezpośrednie    Ideo Sp. z o.o. , Rzeszów

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Ideo to Internet Software House i Agencja Interaktywna. Pracuje z nami już ponad 180 osób. Wśród nich są zarówno kreatywni marketingowcy jak i precyzyjni programiści.
To dzięki nim zrealizowaliśmy już ponad tysiąc projektów. Pracowaliśmy m.in. dla marek takich jak: Asseco, Alior Bank, AXA, Bank DNB, Barilla, BPH TFI, E. Wedel, GlaxoSmithKline, GUS, ING Real Estate, LexisNexis, LG Electronics, Nestlé, PGNiG, Polpharma, Raiffeisen, STOCK, Śnieżka.
Gwarantujemy udział w ciekawych projektach, które dają możliwość kreatywnego realizowania ambitnych zadań i codziennej interakcji z nowymi technologiami.
W związku z chęcią podejmowania kolejnych, ambitnych wyzwań poszukujemy kandydatów do biura w Rzeszowie na stanowisko Junior Account Manager.

Zakres obowiązków:
• wsparcie w przygotowywaniu ofert handlowych
• prezentacja oferty firmy
• bieżąca obsługa Klientów
• wstępne przygotowywanie ofert handlowych oraz nadzór nad realizacją wybranych transakcji
• pomoc w realizacji planów sprzedażowych

Wymagania:
• teoretyczna wiedza w zakresie technologii internetowych i marketingu interaktywnego
• biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
• wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i asertywności
• samodzielność, dobra organizacja pracy
• umiejętność budowania relacji z Klientem
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• prawo jazdy kat B

Oferujemy:
• pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
• przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole
• możliwość pracy dla największych marek polskich i zagranicznych
• udział w ciekawych projektach dających możliwość ciągłego rozwoju
• rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych
• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

Chcesz poznać więcej powodów, dla których warto z nami pracować? Zobacz: http://www.ideo.pl/firma/praca/dlaczego-ideo

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca-pm@ideo.pl oraz podanie w temacie e-maila nazwy stanowiska, na jakie kandydat aplikuje wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem. Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”