Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja: Radom

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Radom (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: PHA/014/MSZ

Branża:

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce Pracy: Radom/ Lublin

Zadania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację sprzedaży i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami

Oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia w handlu, preferowane w sprzedaży w branży FMCG

  • Nastawienia na realizację celów i zaangażowania

  • Łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z ludźmi

  • Odpowiedzialności, inicjatywy i samodzielności

  • Doskonałej organizacji czasu pracy

  • Umiejętności przekonywania do swoich racji

  • Minimum średniego wykształcenia

  • Minimum podstawowej znajomości języka angielskiego

  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stała pensja + system premiowy)

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon)

  • Możliwości rozwoju w strukturach organizacji

  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów

Dodano dnia: 24-11-2017

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty ManpowerGroup Sp. z o.o.