PRODUCT OWNER

Bezpośrednie    Comarch , Kraków

Uwaga! Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Zakres obowiązków:

Modelowanie procesów oraz funkcjonalności systemów IT
Współpracę z zespołem zwinnym - wspólną realizację projektów informatycznych
Ustalanie priorytetów i nadzorowanie procesu rozwoju aplikacji zgodnie z wymaganiami Klienta
Weryfikowanie wymagań projektowych
Planowanie i monitorowanie postępów związanych z implementacją
Opracowywanie dokumentacji systemowej
Oczekiwania:

Minimum 3 lat doświadczenia w obszarze Telekomunikacji w zakresie IMS lub NGN, Packet Core (EPC, vEPC), HLR/HSS/PCRF
Wykształcenie wyższe na kierunku Telekomunikacja lub pokrewne
Praktycznie doświadczenie w pracy z systemami OSS
Podstawowa znajomości zagadnień z inżynierii oprogramowania (obiektowość, wzorce projektowe, bazy danych, warstwy oprogramowania)
Znajomość narzędzia UML
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym tworzenie dokumentacji i merytoryczną komunikację
Nasza oferta:

Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze Telekomunikacyjnym
Praktyczne uczestnictwo w wytwarzaniu oprogramowania w metodyce AGILE / SCRUM
Prywatna opieka medyczna, karnet na rozwój pasji sportowych
Pakiet szkoleń technicznych oraz miękkich, certyfikacje, konferencje
Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
Możliwość dynamicznego rozwoju kariery w wybranym profilu zawodowym
Wysokiej jakości narzędzia pracy
Długofalowa współpraca i atrakcyjne warunki finansowe zależne od Twoich kwalifikacji