KONSULTANT DS. WDROŻEŃ (TELEKOMUNIKACJA)

Bezpośrednie    Comarch , Poznań

Numer referencyjny: KWB/T
Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław

Zakres obowiązków:

Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów informatycznych dla operatorów telekomunikacyjnych (głównie z Europy Zachodniej)
Analiza wymagań i potrzeb Klienta
Konfigurowanie systemów informatycznych zgodnie z wykonaną analizą
Zlecenie i obsługa zmian systemu wykonywanych przez działy produkcji
Wykonywanie testów funkcjonalnych wdrażanego rozwiązania
Wsparcie techniczne/merytoryczne Klienta w trakcie trwania projektu
Wymagania:

Wykształcenie wyższe telekomunikacyjne, informatyczne lub pokrewne
Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Znajomość zasad pracy relacyjnych baz danych, języka SQL
Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
Znajomość oprogramowania Microsoft Office
Dodatkowym atutem będzie:

Umiejętność pisania skryptów konfiguracyjnych i instalacyjnych
Znajomość obsługi repozytorium kodu
Praktyczne doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych
Doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientem oraz obsłudze systemu zgłoszeniowego
Oferujemy:

Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
Współpracę z najlepszymi specjalistami w sektorze Telekomunikacyjnym
Praktyczne uczestnictwo w wytwarzaniu oprogramowania w metodyce AGILE / SCRUM
Prywatną opiekę medyczną, karnet na rozwój pasji sportowych
Pakiet szkoleń technicznych oraz miękkich, certyfikacje, konferencje
Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
Możliwość dynamicznego rozwoju kariery w wybranym profilu zawodowym
Wysokiej jakości narzędzia pracy
Długofalową współpracę i atrakcyjne warunki finansowe zależne od Twoich kwalifikacji