Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Ekspert w dziale CAPEX

Lokalizacja: Radom

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Radom (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: CAP/RAD/1217

Branża:

- Energetyka
- Inżynieria
- Produkcja
- Automatyka
- Energetyka konwencjonalna i odnawialna

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Minimalne doświadczenie: powyżej 4 lat

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • prowadzenie projektów w branży automatyki przemysłowej,

  • przygotowanie opisu i budżetu zadań inwestycyjnych,

  • przygotowanie planów szczegółowych dla wyznaczonych projektów inwestycyjnych,

  • prowadzenie negocjacji zakupowych,

  • bieżąca kontrola realizacji zadań projektowych,

  • raportowanie realizacji budżetu oraz zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie - specjalność: automatyk,

  • 5-letnie doświadczenie w obszarze inwestycji w branży produkcyjnej,

  • uprawnienia energetyczne grupa 1 powyżej 1 kV - dozór,

  • znajomość systemów zasilania oraz zagadnień automatyki i komunikacji,

  • obsługa programu AutoCAD - min. czytanie rysunków,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Tarnów Opolski,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Dodano dnia: 12-12-2017