Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Ekspert w dziale CAPEX

Lokalizacja: Radom

Ogłoszenie Agencja Pracy

Ekspert w dziale CAPEX Miejsce pracy: Radom (mazowieckie, Polska) Nr ref.: CAP/RAD/1217 Branża: - Energetyka - Inżynieria - Produkcja - Automatyka - Energetyka konwencjonalna i odnawialna Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: powyżej 4 lat

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • prowadzenie projektów w branży automatyki przemysłowej,
  • przygotowanie opisu i budżetu zadań inwestycyjnych,
  • przygotowanie planów szczegółowych dla wyznaczonych projektów inwestycyjnych,
  • prowadzenie negocjacji zakupowych,
  • bieżąca kontrola realizacji zadań projektowych,
  • raportowanie realizacji budżetu oraz zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie - specjalność: automatyk,
  • 5-letnie doświadczenie w obszarze inwestycji w branży produkcyjnej,
  • uprawnienia energetyczne grupa 1 powyżej 1 kV - dozór,
  • znajomość systemów zasilania oraz zagadnień automatyki i komunikacji,
  • obsługa programu AutoCAD - min. czytanie rysunków,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Tarnów Opolski,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Dodano dnia: 12-12-2017