Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Inżynier Wsparcia Informatycznego/ Helpdesk

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dla Naszego międzynarodowego Klienta, realizującego zaawansowane projekty informatyczne poszukujemy dynamicznych i ambitnych Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: IWI/2016/MF

Opis stanowiska:
• Instalacja i konfiguracja systemów komputerowych,
• Wsparcie powdrożeniowe Klientów,
• Wsparcie techniczne w zakresie systemów IT;
• Rozwiązywanie problemów kompatybilności sprzętowej;
• Nadzorowanie systemów wewnętrznych;
• Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;
• Opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne lub/i posiadanie wiedzy i umiejętności technicznych,
• Znajomość środowisk Microsoft, MS Server, MS Active Directory,
• Umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w mowie i piśmie,
• Umiejętność zrozumienia i analizy potrzeb klientów,
• Samodzielność i odpowiedzialność,
• Umiejętność organizacji pracy oraz zarządzania czasem

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie i liczne benefity,
• Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz poznania nowych technologii nie tylko w strukturze Firmy,
• Realną możliwość samodzielnego decydowania o kierunku rozwoju kompetencji zawodowych
• Pracę w zgranym zespole i pełnym wyzwań środowisku międzynarodowym;
• Pracę w doświadczonym zespole specjalistów w przyjaznej atmosferze,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Dofinansowanie do karty na zajęcia sportowe,
• Niezbędne narzędzia i materiały pracy.
• Ubezpieczenie medyczne po wstępnym okresie zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy

rekrutacja_mf@mostwanted.pl

Podając w tytule wiadomości numer referencyjny: IWI/2018/MF

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883).”

Dodano dnia: 12-01-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT