Kierownik Zakładu (Tartak)

Agencja Pracy    Kronospan BS , Cały kraj

Kierownik Zakładu (Tartak) Miejsce pracy: Rytel (pomorskie, Polska) Nr ref.: KZTPPD 01/2018 Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat

Toruńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A.
w Toruniu jest firmą o wieloletniej tradycji, funkcjonującą od 1950. Podstawową dziedziną działalności jest produkcja i sprzedaż materiałów tartych, półfabrykatów i wyrobów gotowych z drewna. Atutem naszej firmy jest wyspecjalizowana kadra pracownicza, duże moce przerobowe oraz wysoka jakość oferowanych wyrobów.

W swoich strukturach posiadamy 8 tartaków, z czego 5 znajduje się w Borach Tucholskich, łączny przerób roczny w tych zakładach wynosi ca. 150 tys. m3 drewna, przeważnie iglastego.

Opis stanowiska:

  • Planowanie, organizowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu (ok. 50 osób);
  • Nadzór nad realizacją procesu produkcyjnego (produkcja desek i tarcicy ogólnobudowlanej);
  • Odpowiedzialność za ciągłość i efektywność produkcji w kontekście zamówień sprzedażowych;
  • Optymalizacja procesów, kontrola kosztów, zapewnienie bezpieczeństwa pracy i jakości oferowanych wyrobów;
  • Nadzór nad organizacją procesu załadunków (transport krajowy i zagraniczny);
  • Odpowiedzialność za realizację zadań sprzedażowych.

Wymagania:

  • Predyspozycje do zarządzania ludźmi poparte praktycznym doświadczeniem w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość branży drzewnej lub meblowej mile widziana;
  • Odpowiedzialność, samodzielność i dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego.