Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Inżynier sieci LAN/WAN

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Miejsce pracy: Złotniki k. Poznania (Suchy Las)

Inżynier sieci LAN/WAN będzie członkiem Zespołu Utrzymania Infrastruktury funkcjonującego w ramach Centrum Przetwarzania Danych. Będzie odpowiedzialny za utrzymanie i rozwój kompleksowej infrastruktury Data Center.

Od kandydatów oczekujemy:
- wyższego wykształcenia kierunkowego (preferowane informatyka i telekomunikacja)
- minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze sieciowym
- znajomości zagadnień sieciowych (routing, switching, security) co najmniej na poziomie CCNA/CCNP lub JNCIA/JNCIS lub NSE4/NSE7
- doświadczenia w zarządzaniu rozbudowaną siecią bazującą na urządzeniach wiodących producentów
- znajomości systemów i narzędzi do monitoringu dostępności i wydajności infrastruktury
- znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie B1
- umiejętności współpracy w zespole, komunikatywności i kreatywności
- terminowości, rzetelności i samodzielności w wykonaniu powierzonych zadań
- zdolności analitycznych i metodycznego podejścia do rozwiązywanych problemów
- dyspozycyjności poza standardowymi godzinami pracy oraz gotowości do pełnienia dyżurów on-call

Dodatkowym atutem będzie:
- certyfikacja Juniper Networks JNCIA/JNCIS i/lub Cisco CCNA/CCNP i/lub Fortinet
- znajomości systemu Linux oraz języków skryptowych (perl, php, bash)
- doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu rozwiązań wysokiej dostępności w obszarze sieci
- znajomość ITIL
- znajomość procedur RIPE NCC
- doświadczenie w pracy w Data Center

Zakres obowiązków:
- udział w utrzymaniu infrastruktury technicznej Data Center
- udział w projektach IT
- projektowanie architektury systemów sieciowych

Oferujemy:
- pełną wyzwań pracę w międzynarodowej organizacji Data Centers
- udział w realizacji projektów dla klientów zewnętrznych
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- pakiet socjalny
- przejrzysty system wynagradzania

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez formularz:

Dodano dnia: 18-01-2018