INFORMATYK / PROGRAMISTA (HOME OFFICE)

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Agencja Pracy

INFORMATYK / PROGRAMISTA (HOME OFFICE) Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie) Umiejętności: - PHP - MySQL - Symfony - Tworzenie stron WWW - Java - JavaScript - jQuery - HTML - . NET - C# - C++ - Programowanie - Delphi - Firebird - Rozwój oprogramowania - Rozwój oprogramowania - Software Development - Objective C - MariaDB

Sedulus Sp. z o. o. (KRAZ 12563) to wykwalifikowana firma działająca na rynku HR. Zajmujemy się kompleksową rekrutacją i selekcją. Podczas prowadzenia działalności zdobyliśmy uznanie naszych klientów, dzięki umiejętności dostarczania najlepszych rozwiązań na wszystkich szczeblach organizacyjnych. Dzięki codziennej współpracy z klientami udało nam się poznać wymagania, a także oczekiwania naszych partnerów. Nasza praca w szybkim tempie optymalizuje dobór pracowników, co zapewnia firmie długofalowy sukces na rynkach międzynarodowych. Jeszcze przed jej założeniem, udało nam się zrealizować szereg celów, które tworzą misję, jaką postawiliśmy przed sobą.

Dla naszego klienta w Poznaniu aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1),
  • doświadczenie w pracy jako informatyk lub programista,
  • podstawowa wiedza na temat sieci,
  • doświadczenie w handlu elektronicznym (XTC 4 Veyton, XTC 3, XTC pochodne Gambio),
  • znajomość Frameworks: .NET, silniki szablonu jQuery, PHP (Smarty itp), Simfony,
  • znajomość systemów baz danych Firebird, MySQL, MariaDB,
  • doświadczenie w tworzeniu stron www,
  • znajomość języków: C #, Java, Delphi, C ++ / Objective C,
  • zaawansowana znajomość następujących języków: PHP, SQL, JavaScript, HTML.

OFERUJEMY:

  • pracę w niemieckiej firmie reklamowej w oddziale w Poznaniu,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (7000zł-8000zł brutto/mies.),
  • możliwość pracy zdalnej (home office),
  • możliwości rozwoju oraz długotrwałą współpracę.

OPIS STANOWISKA:

  • wsparcie zespołu IT,
  • opracowanie nowych rozwiązań i rozszerzeń,
  • rozwój istniejących systemów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
+48 664 905 456 lub 609 728 321

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Sedulus Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.

Dodano dnia: 19-01-2018