Specjalista ds. Wsparcia Systemów Transakcyjnych

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Specjalista ds. Wsparcia Systemów Transakcyjnych Miejsce pracy: Warszawa (Cała Polska) Nr ref.: GL/DRA/SWST Branża: - Informatyka/Programowanie - Projektowanie/Wdrażanie Umiejętności: - UML - Enterprise Architecture - SOAP - REST - SOAP Web Services - Analiza systemowa - Analiza systemów informatycznych - Enterprise Architect - Web Services (REST, SOAP - hurtownia danych Business Inteligence - Hurtownia Danych, Business Intelligence - REST Web Services - Analiza systemów - Bazy danych - Hurtownia danych

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Główne zadania:

  • Rozwiązywanie problemów funkcjonalnych i technicznych systemów transakcyjnych
  • Analiza i usuwanie problemów zgłaszanych przez klientów zewnętrznych i wewnętrznych jako trzecia linia wsparcia
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznej dla zmian systemowych
  • Przygotowywanie i wykonywanie testów mających na celu zapewnienie jakości wdrażanych rozwiązań
  • Wsparcie pracy wewnętrznych użytkowników systemów transakcyjnych w zakresie analizy funkcjonowania systemu i pomocy technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów magisterskich o profilu technicznym
  • Dokładność oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Umiejętność budowania kwerend SQL w środowisku relacyjnych baz danych
  • Dobra znajomość środowiska MS Windows i pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy

Dodatkowe atuty:

  • Ogólna znajomość mobilnych płatności oraz zasad działania kart płatniczych
  • Mile widziana wiedza z UML i Enterprise Architect
  • Znajomość technologii web services (SOAP, REST, JSON)
  • Znajomość kryptografii symetrycznej i asymetrycznej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Centrali Banku na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie

w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dodano dnia: 19-01-2018