Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Przedstawiciel Handlowy do sprzedaży węgla

Lokalizacja: Radom

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Radom (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: PH

Branża:

- Inne
- Obsługa klienta
- Sprzedaż

Forma zatrudnienia: pełen etat

www.agrolok.pl

W związku z intensywnym rozwojem Firmy zatrudnimy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • pozyskiwanie klientów

  • sprzedaż węgla na wyznaczonym terenie

  • realizacja wyznaczonych planów

Oczekiwania

  • min. wykształcenie średnie

  • dobra organizacja pracy własnej

  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • samochód i inne narzędzia pracy

CV oraz List Motywacyjny prosimy przesyłam za pośrednictwem formularza

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Dodano dnia: 27-01-2018

ARTANO Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty ARTANO Sp. z o.o.