Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Magazynier - praca nocą

Lokalizacja: Bydgoszcz

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie, Polska)
Nr ref.: M/BYD/06

Branża:

- Łańcuch dostaw
- Praca fizyczna

Forma zatrudnienia: pełen etat

GI GROUP jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Osowa Góra

Zadania:

  • Przyjmowanie towaru na magazyn

  • Etykietowanie, przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych 00:30-04:30

  • Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na 1/2 etatu na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę tymczasową

  • Prace w stabilnej firmie logistycznej

  • Możliwość dołączenia do bogatego pakietu benefitów: ubezpieczenie grupowe, karta Multisport Plus, prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV lub kontakt: 668-281-846

Dodano dnia: 06-02-2018