Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Automatyk_Programista PLC

Lokalizacja: Bydgoszcz

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie, Polska)

Branża:

Zakres obowiązków:

  • wykonanie oraz modyfikacje oprogramowania wg otrzymanych założeń (sterownik, panel operatorski)

  • projektowanie oprogramowania w oparciu o obowiązujące normy, budżet i harmonogram projektu

  • konfigurowanie urządzeń (serwonapędy, kamery, skanery, wkrętaki elektryczne itp.

  • testowanie i uruchamianie maszyn

  • sporządzanie instrukcji obsługi

  • aktualizacja powykonawcza dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie na stanowisku automatyka lub programisty PLC

  • praktyczna wiedza z zakresu programowania paneli i sterowników PLC (Siemens i/lub Allen Bradley)

  • znajomość oprogramowania: Step7, WinCC Flexible lub RSLogix, FactoryTalk View ME.

  • umiejętność konfiguracji sieci: Profibus, ProfiNet lub DeviceNet

  • swobodna komunikacja w języku angielskim lub niemieckim

  • komunikatywność, dokładność, zdolność podejmowania decyzji, odpowiedzialność

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w zaawansowanym technologicznie środowisku

  • atrakcyjne warunki wynagradzania wraz z motywującym systemem premiowym

  • praca wśród wykwalifikowanej kadry inżynierskiej nastawionej na pracę zespołową i dzielenie się wiedzą

Dodano dnia: 15-02-2018