Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Full Stack .NET Developer (Junior/Mid.)

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się marketingiem relacyjnym oraz rozwojem programów lojalnościowych, poszukujemy osób, które dołączą do zespołu technicznego i będą współtworzyć aplikacje i systemy.

Zakres obowiązków:

-Udział w rozwoju nowych aplikacji webowych ASP.NET oraz rozbudowa/serwisowanie istniejących systemów
-Przyswajanie nowej wiedzy pod okiem doświadczonych deweloperów

Oczekiwania:

-łatwość (i chęć!) przyswajania nowej wiedzy
-wyższe wykształcenie informatyczne/techniczne (ewentualnie w trakcie studiów)
-chęć rozwoju w zakresie technologii .NET i SQL Server
-znajomość HTML5/Javascript/CSS3,
-podstawowa znajomość języka C#
-znajomość zagadnień z zakresu programowania obiektowego,
-znajomość zagadnień z zakresu relacyjnych baz danych,
-znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji

Mile widziana podstawowa znajomość narzędzi i technologii:

-React JS
-SQL Management Studio / Transact SQL
-GIT
-Visual Studio

Co możemy zaoferować?

-pracę w zdolnym, młodym i bardzo kreatywnym zespole oraz niesamowitą atmosferę w pracy!
-udział w innowacyjnych projektach dla międzynarodowych klientów
-wykorzystywanie w praktyce najnowszych dostępnych na rynku technologii
-realny wpływ na rozwój firmy – wspólnie pracujemy, wspólnie ustalamy cele i je realizujemy po to by wspólnie cieszyć się z sukcesów! Zauważamy Twój wkład i z chęcią wynagradzamy zaangażowanie.
-prywatną opiekę medyczną
-Xbox one na pokładzie :)
-elastyczne godziny pracy
-możliwość rozwoju zawodowego
-nowoczesne biuro

Dodano dnia: 13-03-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy