Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

INŻYNIER SYSTEMOWY- APUS

Lokalizacja: Rzeszów

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zadania:

samodzielne wykonywanie i usprawnianie prac technicznych, serwisowych, instalacyjnych oraz konfiguracyjnych
instalacja i konfiguracja środowisk
administracja systemów: Windows, Linux
odbieranie, rejestrowanie i diagnozowanie zgłoszeń serwisowych
rozwiązywanie problemów wydajnościowych
administrowanie bazami danych: Oracle, MS SQL Server
przygotowanie dokumentacji
Wymagania:

wykształcenie wyższe
praktyczne doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux lub/i Windows
wiedza z zakresu konfiguracji i administracji serwerów WWW/serwerów aplikacyjnych
wiedza z zakresu zagadnień sieciowych
znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL
mile widziana umiejętność programowania w przynajmniej jednym języku skryptowym (Bash, Perl)
Oferujemy:

pracę na pełen etat w przyjaznej atmosferze
udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów GK Comarch
szansę na rozwój zawodowy i szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez udział w różnorodnych projektach,
stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
dostęp do kompleksu rekreacyjnego

Dodano dnia: 11-04-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy