Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Starszy Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Sieci (RAN)

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Starszy Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Sieci

Aktualnie poszukujemy Starszego Specjalisty, który dołączyłby do zespołu RAN & Quality Assurance.

Lokalizacja : Warszawa
Typ współpracy: B2B lub Umowa Zlecenie
Stawka: 450-650 PLN netto + VAT/ dzień

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (dodatkowym atutem będzie wykształcenie w kierunku Telekomunikacja)
• Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość technologii oraz architektury sieci mobilnych LTE/HSPA+/UMTS/GSM
• Znajomość protokołów i procedur sygnalizacyjnych w sieciach mobilnych
• Doświadczenie w pracy z systemami pomiarowymi
• Bardzo dobra znajomość języka SQL
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
• Znajomość języka angielskiego

Obowiązki:
• Zarządzanie systemem próbników aktywnych
• Integracja systemu z bazami danych
• Projektowanie scenariuszy testowych
• Raportowanie i analiza wyników testów
• Analiza jakości usług w oparciu o inne narzędzia Performance Management
• Ciągła optymalizacja i usprawnianie zarządzanych usług i procesów

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV na adres mailowy: dominika.kopec@hays.pl

Dodano dnia: 16-04-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy