Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

PROGRAMISTA JAVA - Telco

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Profil pracownika:

wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych z doświadczeniem w wytwarzaniu oprogramowania),
praktyczna znajomość Java 7/8,
znajomość baz danych: SQL, Oracle,
mile widzialne doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji Git,
pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań,
umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

rozwój oprogramowania Comarch pod kątem nowych wymaga od klientów, udział w tworzeniu produktów Comarch dla branż m.in. linii lotniczych, instytucji finansowych, branży paliwowej, telemedycyny, FMCG, branży detalicznej,
przeprowadzanie testów developerskich,
projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania,
sporządzanie dokumentacji oprogramowania.

Oferujemy:

prywatną opiekę medyczną,
dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych,
indywidualny plan szkoleniowy,
wyjazdy / spotkania integracyjne.

Dodatkowo:

czeka na Ciebie przyjazne, stabilne i rozwojowe miejsce pracy,
atrakcyjne wyzwania i możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,
duch przedsiębiorczości i innowacyjne podejście do pracy,
unikalne szkolenia w miejscu pracy,
projekty na całym świecie – ciekawe podróże i globalne możliwości zawodowe,
realizujemy projekty, używając najnowszych technologii i najlepszych metodologii,
bogate portfolio ciekawych, globalnych klientów.

Dodano dnia: 23-04-2018

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy